У Миколаєві за підтримки ЄС відновили спортивний коледж, пошкоджений внаслідок російського нападу

У межах проєкту Програми розвитку ООН (UNDP) «EU4UASchools: Build Back Better» за фінансової підтримки Європейського Союзу у Миколаєві відновили спортивний коледж, пошкоджений внаслідок російської військової агресії. Про це Интернет-изданию МедиаИнфо повідомили у Миколаївській ОДА.

У вівторок, 2 липня, у відкритті закладу освіти після ремонтних робіт взяли участь начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, постійний представник ПРООН в Україні Яко Сільє та керівник Генерального Директорату Європейської Комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (DG ECHO) Мацей Поповскі.

Вони оглянули відремонтовані приміщення – навчальні класи, коридори, укриття, яке розраховане на понад 400 осіб, фасад будівлі та нове обладнання. Усі роботи проводилися за принципом «Відбудувати краще, ніж було», щоб зменшити ризики, пов’язані з існуючими загрозами, та покращити умови закладу відповідно до сучасних потреб навчального процесу. Також було обговорено подальшу багатосторонню співпрацю у відновленні інфраструктури.

Віталій Кім підкреслив важливість безпечної освіти у регіоні та висловив подяку міжнародним партнерам.

– Ми маємо створювати умови, в яких наші діти зможуть навчатися, не хвилюючись за свою безпеку. Відновлення коледжу є ще одним кроком у цьому напрямку. Окрім безпеки, важливим є розвиток фізичного виховання та спортивних об’єктів. Вдячний нашим міжнародним партнерам за їхню допомогу та підтримку. Завдяки їм ми можемо реалізовувати такі проєкти, – звернувся до присутніх очільник області.

Мацей Поповскі зазначив, що DG ECHO продовжить підтримувати Україну в ці складні часи.

– Відновлення освітньої інфраструктури – це інвестиція в майбутнє країни, і ми раді бути частиною цього процесу, – сказав він.

Зі свого боку Яко Сільє додав, що цей проєкт демонструє силу міжнародної солідарності та співпраці. ПРООН прагне не лише відремонтувати об’єкти, а й зробити їх безпечнішими та більш комфортними.

Зазначимо, що участь у заході також взяли участь заступник начальника Миколаївської ОВА Микола Марінов, начальник управління молоді та спорту ОВА Михайло Ніколаєв, директор департаменту економічного розвитку та регіональної політики ОВА Олександр Корольов та позаштатний радник першого заступника начальника ОВА Дмитро Тарасенко, онлайн до заходу долучилася олімпійська чемпіонка Ольга Харлан.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо