У Вознесенському районі відкрився новий підрозділ місцевої пожежної охорони

У вівторок, 2 червня, в с. Суха Балка Вознесенського району запрацював новий підрозділ місцевої пожежної охорони. Про це Интернет-изданию МедиаИнфо повідомили у ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Повідомляється, що підрозділ вогнеборців став третім за рахунком в Мостівській сільській громаді, яка налічує 18 населених пунктів, розташованих на значній відстані один від одного, що на додаток до бездоріжжя сповільнює час на прибуття.

– Ця подія відкриває можливість стати на сходинку вище у плані безпеки, адже наша громада налічує близько 5 тисяч мешканців. Тепер 20 осіб та пожежний автомобіль, переданий рятувальниками, позмінно нестимуть службу й реагуватимуть на вогневі випадки. Дякую всім, хто доклав зусиль, аби даний підрозділ сьогодні запрацював. Враховуючи виклики нашого часу, важливо, щоб підрозділи добровольців плідно працювали задля допомоги цивільному населенню, – зазначила голова Мостівської сільської ради Надія Бабанська.

У 2024 році на території Вознесенського району зареєстровано 159 пожеж, що на 33% вище минулого. У літній сезон їх кількість збільшується: майже щодня палають відкриті території, сільськогосподарські угіддя, часто під загрозою опиняється житловий сектор. Враховуючи кількість залучень, професійним рятувальникам з м. Вознесенськ на допомогу у гасінні приходить місцева пожежна охорона.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо