У Миколаєві відкрили центр рекрутингу до лав української армії

У середу, 29 травня, в Миколаєві відкрили центр рекрутингу, якій надаватиме інформаційно-консультативні послуги щодо служби в силах оборони, повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо.

Як проінформували у Миколаївській ОДА, на відкритті був присутній начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, його заступник Олександр Трайтлі, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, уповноважений представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець та представники бригад.

– Зазвичай люди бояться того, чого не розуміють. Тому цей центр рекрутингу першочергово створений для того, щоб роз’яснити можливості, права та умови потенційним військовослужбовцям. Тут не роздаватимуть повістки й нікого нікуди не забиратимуть. Завданням центру є надання повної інформації для того, щоб людина змогла визначитися й повністю розуміти, що її чекає та які є умови для проходження військової служби, – зазначив Віталій Кім.

Своєю чергою, Олексій Бежевець повідомив, що такі центри цивільного формату зараз відкриваються по всій Україні.

– Наша мета, щоб подібні центри були фактично в кожному регіоні. Це робиться для людини, в першу чергу, щоб зорієнтувати, пояснити, допомогти побороти страхи, упередження та знайти своє місце у лавах сил оборони, – зауважив уповноважений представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу.

Центр рекрутингу української армії пропонує вакансії у Збройних Силах України, поступово розширюючи перелік на всі Сили безпеки та оборони України. Тут рекрутери надають інформацію щодо вакансій, а також супроводжують кандидата на шляху до призначення на посаду у військовому підрозділі.

Наразі функціонує 21 центр рекрутингу по всій країні: у Києві, Львові, Дніпрі, Харкові, Полтаві, Ужгороді та інших містах. Вже понад 6 тис. громадян скористалися послугами таких центрів.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо