Миколаївцям рекомендують кип’ятити очищену воду, набрану в міських точках видачі

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» у зв’язку з підвищенням температури повітря закликає миколаївців перед вживанням кип’ятити воду, набрану на точках видачі очищеної води. Про це Интернет-изданию МедиаИнфо повідомили у Миколаївській міськраді.

– Це необхідно, перш за все, для вашої безпеки, адже, незважаючи на те, що фахівці ОКП дбайливо та суворо контролюють мікробіологічні та фізико-хімічні показники води, кожен, хто набирає воду, має на 100% бути певним, що його ємності є придатними для цього. Дуже часто на точках видачі безкоштовної очищеної води можна побачити, як мешканці міста набирають воду у баклажки або харчові каністри «не першої свіжості», а потім воду з них використовують для пиття/приготування їжі тощо. Тож фахівці підприємства нагадують про те, що періодично варто змінювати ємності, аби убезпечити себе та рідних від усіляких негараздів, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що вода, яка видається на точках ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», є цілком придатною для споживання, її якість суворо контролюється, проте тара, в яку вода набирається і зберігається містянами, відіграє важливу роль. Зважаючи на це, рекомендується кип’ятити воду перед вживанням.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо