Мер Миколаєва передав 20 тис. грн. з міського бюджету рапіристці Аліні Полозюк

Сьогодні, 28 травня, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич зустрівся з нашою рапіристкою Аліною Полозюк та її тренеркою Ларисою Павленко і привітав з великим спортивним досягненням, повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо з посиланням на Миколаївську міськраду.

Нещодавно Аліна Полозюк разом з Ольгою Сопіт, Катериною Буденко і Дар’єю Миронюк в запеклій боротьбі вибороли «бронзу» на етапі Кубку світу, який відбувся у Гонконзі. Це вперше жіноча збірна України з фехтування на рапірах піднялася на п’єдестал Кубку світу.

Поєдинок був дуже напружений. Та наші дівчата, поступаючись, змогли вирвати перемогу. Останній бій тоді провела Аліна Полозюк з Миколаєва. Лариса Павленко є директором нашої СДЮШОР з фехтування та тренеркою спортсменки.

Олександр Сєнкевич відзначив, що це, дійсно, історичне досягнення. І дуже приємно, що великий внесок у нього зробили представники миколаївської фехтувальної школи. Пані Аліна – як рапіристка. Пані Лариса – як тренерка. Дякуючи за таке досягнення, міський голова Олександр Сєнкевич від громади вручив Аліні Полозюк та Ларисі Павленко грошові сертифікати по 20 тис. грн. кожний.

Уточнюється, що кошти для заохочення талановитих спортсменів виділили з міського бюджету.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо