Українська діаспора в Ірландії прийняла участь у святкуванні Дня незалежності США (ФОТО)

У четвер, 4 липня, з нагоди відзначення Дня незалежності США в ірландському місті Кілларні (графство Керрі) відбувся святковий парад, повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо.

Повідомляється, що урочистий марш, учасників якого вітали кілька сотень людей, пройшов центром міста та завершився на головній вулиці біля сцени. Очолила колону голова Муніципального округу Кілларні Маура Хілі-Рей разом з почесними городянами.

У святкуванні ірландсько-американської дружби прийняли участь представники української діаспори. Під час заходу, 18 дітей та 5 дорослих з України, перевтілилися у мультяшних героїв анімаційної студії “The Walt Disney Company” Мікі та Мінні Маус (Mickey and Minnie Mouse) та викликали неабиякий захват глядачів. Участь української діаспори у параді стала можливою завдяки Громадській Організації “Future of Ukrainian Nation” (засновник та голова правління Наталя Ейсмонт).

На параді виступали різноманітні музичні, танцювальні, спортивні та творчі колективи. Під час маршу глядачі могли також споглядати красиві інсталяції на тему американського життя. У фіналі параду з’явилася велика американська вантажівка. Продовжилося святкування ірландсько-американської дружби веселим концертом.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо