Експрезидент США Дональд Трамп завів акаунт у TikTok

Колишній президент США Дональд Трамп, який знову висунувся на цю посаду, завів аккаунт у соцмережі TikTok, що належить китайському концерну ByteDance. Про це стало відомо у неділю, 2 червня, коли Трамп опублікував перше відео у своєму акаунті, повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо з посиланням на DW.

Ролик було знято на одному із заходів міжнародної організації зі змішаних єдиноборств Ultimate Fighting Championship (UFC), яке проходило у Ньюарку. У відео також є генеральний директор UFC Дана Уайт – на початку ролика він заявляє, що “президент тепер у TikTok”, а Трамп відповідає, що для нього це “велика честь”. Подальша частина короткого ролика складається з кадрів, де екс-президент США махає рукою глядачам на трибунах і робить із ними селфі.

Акаунт у TikTok, ймовірно, покликаний допомогти Трампу залучити на свій бік молоду аудиторію – у тому числі й потенційних виборців перед президентськими виборами, що відбудуться в США, зазначає видання Politico. Менш ніж за добу перше відео Трампа подивилися близько 56 млн разів, а на його обліковий запис підписалися майже 3 млн користувачів.

Кілька місяців тому обліковий запис TikTok завів передвиборний штаб чинного президента США Джо Байдена – у нього близько 340 тис. підписників.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо