Двоє братів з США викрали криптовалюти на $25 млн. за 12 секунд

Двох братів, які закінчили престижний Массачусетський технологічний інститут, звинувачують в США у крадіжці криптовалюти Ethereum на суму 25 млн доларів лише за 12 секунд, повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо.

Як пише ВВС, 24-річний Антон Пер-Буено та 28-річний Джеймс Пер-Буено звинувачуються в шахрайстві та відмиванні грошей.

Міністерство юстиції США заявило, що це перше таке пограбування. Прокурори стверджують, що брати скоїли крадіжку у квітні 2023 року.

– Брати вкрали 25 мільйонів доларів у криптовалюті Ethereum за допомогою технологічно складної, передової схеми, яку вони розробляли кілька місяців і здійснили за лічені секунди, – сказала заступниця генерального прокурора Ліза Монако.

За даними прокуратури, брати “застосували спеціалізовані навички, які опанували в одному з найпрестижніших університетів світу”.

Як стверджується, вони шахрайським шляхом отримували доступ до транзакцій у системі, що чекали підтвердження, а потім перехоплювали їх і отримували криптовалюту жертв. Процес займав кілька секунд.

– Схема, яку застосовували обвинувачені, ставить під сумнів саму цілісність технології блокчейну, – заявив прокурор Деміан Вільямс.

За словами представників Ethereum, брати відмовилися повертати вкрадені кошти і спробували їх відмити і приховати.

Прокурори зазначають, що вперше за таку нову форму шахрайства порушили кримінальну справу. Кожному з обвинувачених загрожує понад 20 років ув’язнення.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо