Затримано миколаївця, який організував стеження за підрозділами ЗСУ поблизу акваторії Чорного моря

Миколаївською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 32-річного мешканця Миколаєва за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного часу, повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо з посиланням на Миколаївську обласну прокуратуру.

Слідством встановлено, що обвинувачений – електрик місцевої компанії, наприкінці 2023 року, був завербований спецслужбами країни-агресора. У зоні особливої уваги ворога були місця дислокації ЗСУ, а також військові кораблі та морські судна торговельного флоту України, які експортують агропродукцію.

– Для цього фігурант встановив декілька камер для прихованого відеоспостереження на технологічних спорудах поблизу морського порту, які мали здійснювати безперервну онлайн-трансляцію морського та річкового трафіків з наданням віддаленого доступу ворогу. Крім того, ще одним завданням підозрюваного було виявлення блокпостів ЗСУ, у тому числі військових шпиталів та навчальних центрів, – йдеться у повідомленні.

У лютому 2024 року агента РФ затримано «на гарячому», коли він намагався встановити ще одну вебкамеру. Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув’язнення.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо