В Одесі працівники ТЦК жорстоко побили медиків швидкої допомоги (ВІДЕО)

Бригада медиків одеської швидкої допомоги прибула на виклик до ТЦК Київського району і опинилася замкненою всередині військовими, які побажали негайно мобілізувати їх в армію, повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо.

Як передає видання Думська, за кілька годин фельдшерів усе-таки випустили з військкомату завдяки зусиллям їхніх колег, які з’їхалися з увімкненими сиренами і влаштували акцію протесту. У цей час сталося кілька бійок між медиками та військовими, які розбороняла поліція.

Один із фельдшерів розповів виданню, що вважає інцидент у ТЦК своєрідною реакцією воєнкомів на спроби медиків отримати бронь від мобілізації.

Зазначимо, що працівники одеської екстреної медичної служби вже багато місяців намагалися домогтися якоїсь ясності в питанні того — підпадають вони під мобілізацію чи ні. Представники служби 101 у Миколаєві, Вінниці та Івано-Франківську вже давно отримали «бронь». Однак їхні одеські колеги довгий час залишалися в невіданні й отримували лише розпливчасті обіцянки від керівництва про те, що про них подбають.

Після набрання чинності новим Законом про мобілізацію, кілька одеських фельдшерів на прохання керівництва пішли до військкоматів оновлювати дані та благополучно отримали повістки й у найкоротший термін поповнили лави Сил оборони. Це, на думку медиків, вкрай несправедливо, враховуючи, що поліцейські, рятувальники, енергетики отримали «бронь».

Керівництво одеської швидкої допомоги стверджує, що подавало списки співробітників до ТЦК для забезпечення їм бронювання від мобілізації. Однак їх нібито повертали назад.

Видання додає, що за останні місяці вже близько 20 співробітників одеської екстреної медичної служби було мобілізовано, причому часто шляхом обману. Наприклад, іноді керівництво посилало їх у ТЦК нібито, щоб просто оновити дані, а в підсумку вони отримували повістки до бойових частин і того самого дня їхали в навчальні центри.

В обласному ТЦК повідомили, що спільно з поліцією «проводять невідкладні заходи для встановлення детальних обставин подій, що сталися».

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо