Слава Богу, що вже післязавтра у нас немає президента, – Юрій Кошковський

Відомий миколаївський фотохудожник, фотокореспондент, член Національної спілки фотохудожників України, офіцер у відставці, активний громадський і політичний діяч, учасник Революції гідності Юрій Кошковський, вважає, що строк повноважень Володимира Зеленського на посту Президента України спливає 21 травня. Про це громадський діяч написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо.

– Слава Богу, що вже післязавтра у нас немає президента, а є виконувач обовязки! Тому рано чи пізно стане питання, хто наступний. Ставлю запитання для прихильників Зеленського. Наприклад Ви шукаєте няню для своєї дитини. Ви візьмете безвідповідальну людину? А якщо Ви наприклад викладач хореографії і Вам запропонували стати командиром авіаполку під час війни, ви погодитесь? А цей хлопчина став не тільки командиром авіаполку, не сидівши навіть жодного разу за штурвалом, а став керувати ЗСУ. Якщо ви вважаєте його відповідальним, тоді в якості няні для своєї дитини можете наняти маньяка, – написав фотограф.

Також Юрій Кошковський у своєму дописі закликає співгромадян не допускати помилок на наступних виборах.

– Не зробіть помилки на наступних виборах, будь ласка! Або такий приклад: Ви закохалися в дівчину, і вона запропонувала вам росписатися дістанційно, а вже у ліжку ви зустрінитесь наяву, ви погодились. А коли підняли одіяло… там мужик небритий замість коханої (Єрмак) якщо не хочете цього більше ніколи не голосуйте за Зеленського (Єрмака) бо другий раз можемо і не винести цього, – резюмував миколаївський фотохудожник.

ЧИТАЙТЕ: Строк повноважень президента України Володимира Зеленського спливає 20 травня?

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо