
Максим кожного тижня 2-3 рази потрапляє у реанімацію. Виявлено негативні побічні дії лікування. Українські лікарі опустили руки.
Складну операцію на головному мозку сина можуть зробити французькі лікарі. Але лікування занадто дороге. Я державний службовець, моя дружина – вчитель, перебуває у декретній відпустці по догляду за меншим синочком.
Наші заощадження та доходи розчинилися як крапля у бурхливому морі витрат.
Родина, друзі та близькі фінансово допомогли нам пройти перший етап діагностики у Парижі. Наступний етап – це діагностика на відкритому мозочку дитини, а затим – операція. Вартість наступної діагностики та операції французькі хірурги оцінюють в 50 тис. євро. Час йде не в нашу користь, а теперішнє життя схоже на жах. Нам важко дивитися на страждання дитини і розуміти, що його доля в руках доброчинців.

Максимчик не може зараз ходити в садочок, зате вдома він, мов справжній лікар, лікує своїх друзів – тигрика, мавпочку та мишку.
Щиро просимо Вас знайти можливість, допомогти нам у порятунку нашої дитини.
Мій тел. 0509183195.
Дякуємо. Хай Бог Вам віддячить сторицею!
З повагою Олександр, Галина та Максимчик Бігарії.
Одержувач: ПриватБанк
Найменування банку: ПриватБанк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО: 305299
ЄДРПОУ: 14360570
Призначення платежу: допомога
Бігарій Олександр Йосипович
Ідент. код: 2928400838
Номер картки: 5167987207560463
Источник: МедиаИнфо
charset="utf-8">