В Миколаєві суд відправив під варту керівника дитячого садочка

Слідчим суддею Центрального районного суду м. Миколаєва Галиною Подзігун розглянуто клопотання про обрання міри запобіжного заходу мешканці Херсону, підозрюваній у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 111-2 КК України (пособництво державі-агресору). Про це Интернет-изданию МедиаИнфо повідомили у прес-службі Центрального районного суду м. Миколаєва

Ілюстративне фото

– Відповідно до матеріалів клопотання, в період окупації Херсону, жінка добровільно погодилась очолити незаконно створений адміністрацією країни-агресора дошкільний навчальний заклад, – йдеться у повідомленні.

На посаді підозрювана забезпечувала прийняття на роботу персоналу, отримувала дитячі книжки російською мовою, завезені з території рф, забезпечувала виплату заробітної плати, очолюваного нею закладу в російських рублях, впроваджувала освітні стандарти країни-окупанта.

В ході розгляду, судом досліджено, зокрема, покази співробітників дитячого садку, які повідомляли, що підозрювана неодноразово пропонувала приступити до роботи в створеному окупаційною адміністрацією закладі, зазначала, що для них велика честь працювати на рф, на що вони відповіли відмовою.

У судовому засіданні, підозрювана не визнала свою провину, повідомила, що залишилась працювати на тій же посаді, яку і обіймала раніше. Просила не застосовувати до неї запобіжний захід, пов’язаний з триманням під вартою. Захисник просила обрати запобіжний захід у виді домашнього арешту.

За результатами розгляду, слідчий суддя Галина Подзігун ухвалила застосувати до підозрюваної запобіжний захід у виді тримання під вартою без визначення розміру застави.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо