У Первомайському районі поліцейський затримав браконьєра за незаконний вилов риби

У середу, 8 травня, під час нічного рейду річки Малий Ташлик Синюхинобрідської сільської громади поблизу села Лукашівка Первомайського району поліцейський офіцер громади спільно з рибоохоронним патрулем викрили 51-річного чоловіка, який на човні здійснив незаконний вилов риби, повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо.

Як уточнили у відділі комунікації поліції Миколаївської області, у правопорушника правоохоронці вилучили заборонені знаряддя лову — сітки та човен. Сріблясті карасі, окунь, плітку та молодь ляща правоохоронці здали на відповідальне зберігання рибоохоронному господарству. За підрахунками інспекторів сума завданих збитків державі склала 71 111 гривень.

За вказаним фактом дізнавачі Первомайського районного відділу розпочали кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом». Санкція статті передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.

Правоохоронці нагадують рибалкам, що заборона лову риби у зв’язку з нерестом триває до 16 червня. У цей час законодавство дозволяє лише любительський лов. Тільки в межах населеного пункту з берега, і виключно однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком. Також суворо забороняється пересування на водоймах всіх плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо