У Миколаєві відкрили офіс для підтримки малого бізнесу

У пʼятницю, 5 липня, у Миколаєві розпочав роботу регіональний офіс «Зроблено в Україні» на базі Миколаївського обласного центру зайнятості. про це Интернет-изданию МедиаИнфо повідомили у Миколаївській ОДА.

Повідомляється, що відтепер підприємці зможуть отримувати консультації щодо умов участі в урядових програмах підтримки бізнесу, а також взаємодіяти з міжнародними партнерами.

На відкритті офісу були присутні начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, народні депутати України, директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько та представники іноземних партнерів.

Віталій Кім акцентував, що унікальністю локації є безпосередньо те, що офіс також працює у синергії з міжнародними партнерами такими як, Данська рада у справах біженців (DRC), Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corp, Французька гуманітарна організація ACTED, Агенцією регіонального розвитку Миколаївської області та Агенцією розвитку Миколаєва.

Зі свого боку директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько додав, що в області планується відкрити ще три такі офіси – у Вознесенському, Первомайському та Баштанському районах.

Крім того, відбулася нарада народних депататів України з представниками Миколаївської облвійськадміністрації, на якій обговорили низку урядових програм з підтримки бізнесу й населення та їх реалізацію у Миколаївській області. Зокрема, компенсації за купівлю сільгосптехніки українського виробництва, доступні кредити «5-7-9», програму «Шкільний автобус», доступне кредитування житла єОселя, розвиток інфраструктури індустріальних парків тощо.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо