У Миколаєві попри війну на базі лікарні № 1 продовжує працювати сучасний офтальмологічний кабінет

Попри війну в Миколаєві розвивають медичний простір, закуповуючи за міські кошти сучасне обладнання та ремонтуючи приміщення лікарень. Про це Интернет-изданию МедиаИнфо повідомили у Миколаївській міськраді.

Повідомляється, що у Миколаєві на базі лікарні № 1 працює офтальмологічний кабінет. Він оснащений сучасним обладнанням, завдяки якому можна виявляти та лікувати складні захворювання очей. Його придбали за кошти міського бюджету та завдяки допомозі донорів.

– За останній рік за кошти міського бюджету та спільно з іноземними партнерами повністю оновили обладнання, – розповіла лікар-офтальмолог Христина Сергіївна.

У закладі є авторефрактометр, який допомагає визначають рефракцію ока та підібрати окуляри, автоматичний пневмотонометр, завдяки якому вимірюють внутрішній тиск ока пацієнтам з глаукомою, статичний периметр для визначення поля зору та оптичний когерентний томограф, який досліджує сітківку та зоровий нерв пацієнта, а також щілинна лампа.

– На базі лікарні також є ендокринологічне відділення, де лікуються пацієнти з цукровим діабетом. Вони проходять у нас повне обстеження і завдяки цьому ми проводимо лікувальні процедури, які зберігають їм зір, – зазначила Христина Сергіївна.

В офтальмологічному кабінеті обслуговують як мешканців міста, так і пацієнтів, які проживають у нашій області. Консультації офтальмолога за наявності електронного направлення від сімейного лікаря надаються безкоштовно. Є також платні послуги, які визначені чинним законодавством.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо