У Миколаєві відновили багатоповерхівку, пошкоджену через російські обстріли

У Миколаєві триває реалізація програми «ВідновиДім», що започаткована Фондом енергоефективності, повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо.

За інформацією Миколаївської міськради, днями завершено ремонт багатоповерхівки, що перебуває на балансі одного з міських ОСББ, яка зазнала пошкоджень внаслідок російських обстрілів. Багатоповерхівка знаходиться у Центральному районі нашого міста. Проєкт супроводжував Центр енергоефективності Миколаєва.

У підсумку в будинку замінили зовнішні металеві двері у під’їздах, віконні та балконні блоки у квартирах та місцях загального користування.

Нагадаємо, що в рамках програми «Віднови Дім» фінансуються відновлення житлових будівель об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, пошкоджених внаслідок військової агресії Росії проти України. ОСББ надається 100% компенсації від вартості будівельних робіт.

Зазначається, що у Миколаєві ОСББ загалом подали 159 заявок на участь у програмі. Наразі відновили понад 20 будинків, в 97 ОСББ роботи тривають. Інші заявки знаходяться на розгляді.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо