У Миколаєві відбувся баскетбольний турнір пам’яті Сергія Гуссіді

У п’ятницю, 17 травня, у спорткомплексі “Надія” відбувся Міський турнір з баскетболу серед юнаків “Разом переможемо!”, присвячений пам’яті українського військового та спортсмена Сергія Гуссіді, повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо.

За інформацією Миколаївської міськради, на заході були присутні родина військового, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, секретар міської ради Дмитро Фалько, начальниця управління у справах фізичної культури і спорту міської ради Ірина Бондаренко та начальник управління молоді та спорту Миколаївської ОВА Михайло Ніколаєв.

Сергій Гуссіді був вчителем, спортсменом, військовим, який ще 2014 року пішов захищати кордони нашої держави. Після початку повномасштабного вторгнення російського агресора він знову став на захист України. В ці дні відмічають другі роковини з дня загибелі військового.

За головний трофей турніру боролися чотири команди: “Миколаїв”, “Миколаїв-2”, колективи з Вознесенська та Березанки. Боротьба була запекла та тримала у напрузі до останньої хвилини. У підсумку переможцем турніру стала команда “Миколаїв”. На другому місці – Вознесенськ. Бронзові нагороди виборов колектив з Баштанки.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо