У Миколаєві святково та пізнавально відзначили День Європи

У суботу, 11 травня до Дня Європи у Каштановому сквері Миколаєва відбулася святкова програма «Ми європейці. Ми вистоїмо!» за участі творчого підрозділу Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо.

Захід пройшов за сприяння управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.

Як проінформували в Миколаївській міськраді, цього суботнього вечора лунали відомі світові хіти та композиції у виконанні музикантів оркестру (диригент Сергій Ніженкевич), а також солістів ансамблю «Південний патруль» під керівництвом Олександра Малюка. Глядачі оплесками супроводжували концертні номери та підхоплювали знайомі пісенні рядки, створюючи особливу атмосферу свята.

Також цього дня відбулися святкові заходи у Дитячому містечку «Казка». Дорослі й дітлахи проходили пізнавальну квест-лотерею «ЄВРОмандри». Участь у ній взяло більше 50 осіб, які були поділені на 15 команд. До їх складу увійшли миколаївські родини, працівники медичних й освітянських установ, вихованці закладів культури, учні різновікових категорій.

Учасники за путівником пройшли визначеним маршрутом, виконуючи на десяти тематичних локаціях завдання модераторів. Усі команди отримали дипломи від організаторів, а також право взяти участь у розіграші пам’ятних призів у безпрограшні лотереї. Після цього на гостей заходу чекала концертна програма «Європейський експрес» за участю творчих колективів міських клубних закладів культури.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо