У Доманівському районі на Миколаївщині на базі медичних закладів запрацював кол-центр

За фінансової підтримки уряду Німеччини на базі медичних закладів Доманівської громади запрацював кол-центр з навченим персоналом та відділом сервісу і комунікації, повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо. 

Як уточнили координатори проекту, відтепер понад 30 тис. жителів місцевої та сусідніх громад отримають дієвий та зручний алгоритм взаємодії зі своїми медичними установами.

За даними статистики 70-95% пацієнтів користуються саме віддаленим записом на прийом. Запуск кол-центру на базі лікарень — це новий рівень обслуговування пацієнтів, який значно прискорює доступ до всіх лікарняних послуг, а відтак і одужання. Кол-центр працює за принципом «Дзвінок до нас — перший крок до здоров’я пацієнта».

– Запуск кол-центру значно спрощує доступ пацієнтів до медичних послуг, наближаючи допомогу навіть у найвіддаленіших куточках Доманівського району. Відтепер можна за телефоном записатись на прийом до лікаря та на обстеження. Ми дбаємо про здоров’я наших пацієнтів і скорочуємо час, який необхідно витрати на отримання послуги, — говорить головна лікарка Доманівської багатопрофільної лікарні Лілія Гузенко.

Окрема увага приділяється навчанню персоналу кол-центру. Серед їх головних завдань — сприяння підвищенню загальної обізнаності пацієнтів щодо отримання медичних послуг за Програмою медичних гарантій, яка регулярно розширюється.

– Це другий кол-центр, який ми спільно з громадами запускаємо для пацієнтів Миколаївщини. Ще 30 тис. пацієнтів отримали стійкий доступ до медичних послуг. Цей проект за підтримки уряду Німеччини — це крок на зустріч пацієнтоорієнтованій моделі надання сервісів. Я радий, що ми маємо можливість, навіть в умовах війни, покращувати сервіси та інституціональну спроможність лікарень, — зазначає один з координаторів проекту Дмитро Шерембей.

Офіційне відкриття кол-центру відбулось у вівторок, 28 травня, у відремонтованому приміщенні поліклінічного відділення лікарні.

Окрім Доманівської громади, сучасний кол-центр вже працює на базі медичних закладів Баштанської громади.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо