Судитимуть мешканку Миколаєва, яка перепродала автомат з набоями

У Центральному районному суді м. Миколаєва відбулось судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням 37-річної місцевої мешканки у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 КК України (незаконне зберігання, придбання, збут вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу). Про це Интернет-изданию МедиаИнфо повідомили у прес-службі Центрального районного суду м. Миколаєва.

Судовий розгляд здійснюється під головуванням судді Сергія Медюка.

Відповідно до оголошеного прокурором обвинувального акту, жінка придбала у невстановленої слідством особи автомат Калашнікова АКС-74У та 270 набоїв калібру 5,45 мм. В подальшому, в грудні 2023 – січні 2024 року, вона продала зброю та боєприпаси громадянину Т. Сума «угоди» склала 38 тис. грн.

Судом було досліджено письмові докази та допитано обвинувачену. Остання визнала свою провину та погодилась з обставинами, викладеними в обвинувальному акті. Наразі суд завершив з’ясування фактичних обставин справи. Для підготовки сторін до судових дебатів у засіданні оголошено перерву.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо