Прокуратура через суд вимагає повернути державі земельну ділянку водного фонду

Миколаївською окружною прокуратурою, на виконання доручення Спеціалізованої екологічної прокуратури, до суду пред’явлено позов до Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області та громадянина про усунення перешкод у користуванні землями водного та природно-заповідного фондів шляхом визнання незаконним і скасування свідоцтва про право на спадщину, скасування державної реєстрації земельної ділянки, скасування рішення державного реєстратора про державну реєстрацію прав та їх обтяжень та її повернення у власність держави. Про це Интернет-изданию МедиаИнфо повідомили у Миколаївській обласній прокуратурі.

– Прокуратурою встановлено, що наказом ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області в порушення вимог чинного законодавства у власність громадянина для особистого селянського господарства надано земельну ділянку площею 2 га вартістю 6,7 млн. грн, розташовану в межах території Степівської сільської ради Миколаївського району, яка відносяться до земель водного фонду та входить в межі гідрологічного заказника місцевого значення «Катеринівське водосховище», – йдеться у повідомленні.

Оскільки, законодавством передбачена пряма заборона перебування земель вказаної категорії у приватній власності, зазначене стало підставою для звернення прокурора до суду.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо