Представники української діаспори з Миколаївщини провели в Ірландії акцію проти російської збройної агресії

Активні представники української діаспори графства Керрі (республіка Ірландія) провели акцію проти російської збройної агресії. Мирний протест відбувся у середу, 10 липня, у місті Тралі, що є адміністративним центром графства. Про це з місця події передає власний кореспондент Интернет-издания МедиаИнфо.

На заході зібралося близько сотні українських біженців, зокрема з Миколаївської області, які виступили із нагадуванням Ірландії та усьому світу про те, що Україні потрібно більше систем протиповітряної оборони, які будуть здатні захистити важливі цивільні споруди, а саме: лікарні, школи, житлові будинки, а також значущі інфраструктурні об’єкти (електростанції, залізничні та автовокзали тощо).

– Ми прагнемо аби Росія була оголошена країною терористом, а її посол висланий з Ірландії. Ми прагнемо аби правосуддя працювало не лише на словах, – такі заклики лунали під час мітингу.

Протестувальники тримали у руках плакати із гаслами: “Stop russian terror in Ukraine” (Зупиніть російський терор в Україні), “I’m russian target” (Я російська ціль), “Protect our children from russian missile fire” (Захистіть наших дітей від російського ракетного вогню), “Expel the russian ambassador of terrorism” (Виженіть російського посла тероризму). Також люди принесли зображення будівель, зруйнованих російськими ракетами та фотографії постраждалих осіб.

На землі за допомогою лампадок учасники виклали абревіатуру “UA” навколо якої згуртували дитячі іграшки та квіти.

– Росія має понести відповідальність за свою військову агресію в Україні. Захистить наших дітей! Наші діти не мають бути живим щитом під час ракетних атак Росії, – звернулися зі сцени до присутніх українські активісти та наголосили, що ППО це не мілітарна, а гуманітарна допомога.

Наприкінці заходу, який тривав біля години, учасники зібрання гуртом заспівали гімн України.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо