На Миколаївщині з початку року загинуло три жертви домашнього насильства

В Миколаєві під головуванням заступника керівника Миколаївської обласної прокуратури Дениса Ільченка відбулось перше засідання міжвідомчої робочої групи з питань протидії кримінальним правопорушенням, пов’язаним із домашнім насильством, повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо.

Як проінформували у Миколаївській обласній прокуратурі, участь у засіданні взяли керівники відділів та служб правоохоронних органів, представники державних органів та неурядових громадських організацій.

Повідомляється, що за 5 місяців поточного року зареєстровано 62 кримінальних провадження за ознаками правопорушень, пов’язаних з домашнім насильством. За результатами їх розслідування до суду скеровано 61 обвинувальний акт. Від домашнього насильства потерпіло 56 осіб, з них: 46 – жінки, 6 – чоловіки та 4 дитини. Загинуло 3 особи.

Учасники обговорили шляхи взаємодії у цій сфері та ухвалили ряд спільних заходів, спрямованих на підвищення ефективності та покращення взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи щодо запобігання та протидії домашньому насильству, захисту прав та інтересів постраждалих від таких правопорушень.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо