Миколаївець перерахував шахраям більше 150 тис. грн.

У вівторок, 11 червня, до Миколаївського районного управління поліції звернувся 84-річний чоловік з інформацією про те, що його ошукали. Про це Интернет-изданию МедиаИнфо повідомили у відділі комунікації поліції Миколаївської області.

Чоловік сказав поліцейським, що на його мобільний зателефонував нібито працівник банку та повідомив, що нібито в іншому населеному пункті з його карткового рахунку намагаються зняти гроші. Щоб не втратити кошти чоловіку необхідно перерахувати гроші на інший рахунок, надавши для цього згоду іншому працівнику банківської установи. Після чого заявнику зателефонував нібито працівник банку та запитав підтвердження переказу грошових коштів з його картки, на що потерпілий погодився. Через деякий час із банківського рахунку чоловіка було здійснено декілька транзакцій із переказом грошових коштів на загальну суму 151 246 гривень.

За вказаним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 КК України «Шахрайство». Санкцією вказаної статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.

Правоохоронці вживають заходів щодо встановлення причетних до злочинів осіб та притягнення їх до відповідальності.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо