Миколаївці написали диктант до Дня Конституції України

Сьогодні, 28 червня, миколаївці написали диктант з нагоди Дня Конституції. Про це Интернет-изданию МедиаИнфо повідомили у Миколаївській міськраді.

– Така акція у нашому місті проходить вже вдруге. Одним з її ініціаторів є Миколаївська міська рада. Цьогоріч до неї долучились десятки поціновувачів української мови. Серед них – військові, правоохоронці, рятувальники, представники міської ради, благодійних організацій, працівники комунальних підприємств тощо, – йдеться у повідомленні.

Як розповіла представник оргкомітету Інга Хоржевська, минулого року акція «Миколаївський диктант до Дня Конституції України» пройшла дуже успішно.

– Диктант “Музи бранного поля” за текстом Дмитра Креміня писали не тільки миколаївці, а і наші сусіди, херсонці, українці, які перебувають за кордоном і у вимушеній еміграції. Загалом нам надійшло майже 600 робіт, – сказала Інга Хоржевська.

За її словами, учасники диктанту свої роботи на перевірку присилали декілька місяців – остання надійшла аж у вересні! Хоча на це відводилась одна година після завершення написання.

Повідомляється, що автором тексту цьогорічного диктанту «Ніхто з нас не народжений для війни» став відомий миколаївець, ветеран російсько-української війни, Народний Герой України Олександр Терещенко, який наразі перебуває за межами Миколаївщини.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо
Текст та фото: Артем Панасюк (© Artem Panasiuk)