Мінно-пошукові собаки Ахілл та Арні розміновують Миколаївщину

Нещодавно кінологічний розрахунок Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України, до складу якого входили дві бельгійські вівчарки Альф та Квад, змінили сумські колеги з цього ж Центру, повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо.

Як проінформували в ГУ ДСНС України у Миколаївській області, в новоприбулому кінологічному відділенні, які розпочали виконання робіт за призначенням, працює двоє провідників разом із чотирилапими помічниками Ахіллом та Арні.

Начальник спеціальної мінно-пошукової групи Олег Божко, розповідає, що собаки вже адаптувались до умов миколаївського клімату та попри спеку вмотивовано працюють над виконанням поставлених завдань. На цей раз кінологи та їх вівчарки обстежують стадіон.

– Діти прагнуть займатись спортом, але війна та потенційна мінна загроза не дозволяють. Тож наразі ми обстежуємо дану ділянку, на якій, сподіваюсь, вже скоро будуть тренуватись юні спортсмени, – каже Олег Божко.

Наразі Сумські колеги провели зоровий огляд, а їх чотирилапі помічники обстежують захаращене та посічене війною футбольне поле, а також територію навколо стадіону.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо