Миколаївська рапіристка здобула бронзову нагороду на Кубку світу з фехтування

У суботу, 4 травня, в Гонконгу проходили командні змагання Кубка світу з фехтування на рапірах серед жінок та чоловіків, повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо.

Як зазначили в Миколаївській ОДА, збірну України у жіночих змаганнях представляла миколаївська рапіристка Аліна Полозюк та киянки Дарія Миронюк, Ольга Сопіт та Катерина Буденко.

Збірна України (№ 11 світового рейтингу FIE) розпочала свій шлях з 1/8 фіналу, де впевнено здолала п’ятий номер посіву Канаду – 45:32. У чвертьфіналі український квартет переміг команду збірної Австрії – 36:28.

У півфінальному двобої українки поступилася лідеру світового рейтингу команді Італії – 45:32. У боротьбі за третє місце українська збірна здолала представниць Республіки Корея – 34:31.

Третє місце – найкращий результат українських фехтувальниць у цьому виді зброї на рівні Кубків світу.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо