Миколаївська шаблістка Ольга Харлан здобула перемогу на Кубку світу

Українська четвірка у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької та Юлії Бакастової виборола командне золото на останньому перед Олімпіадою Кубку світу з фехтування на шаблях серед жінок, що проходив 17-19 травня у болгарському Пловдиві, повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо з посиланням на Національну федерацію фехтування України.

Спочатку Ольга Харлан стала срібною призеркою, здобувши таким чином свою 33-тю особисту медаль КС у кар’єрі, а наступного дня вона зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу пошани вже разом з подругами по команді Аліною Комащук, Юлією Бакастовою та Оленою Кравацькою

На шляху до найвищої сходинки п’єдесталу підопічні Євгенія Стаценка та Андреа Теренціо здобули чотири перемоги: в 1/8 – над Алжиром (45:35), в 1/4 – над США (45:38), в 1/2 – над першим номером посіву збірною Франції (45:38).

У напруженому фінальному протистоянні українки взяли гору над головною несподіванкою турніру – збірною Іспанії. Виходячи на заключний бій за рахунку 37:40, наша олімпійська чемпіонка Ольга Харлан виборола для команди перемогу (45:43).

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо