Інноваційний центр «Mykolaiv Water Hub» презентували у Миколаєві

У Миколаєві відбулась презентація інноваційного центру «Mykolaiv Water Hub», повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо.

Як проінформували у Миколаївській міськраді, центр займатиметься дослідженнями, розробками та впровадженням новітніх технологій у галузях водопостачання, енергетичних та агрохарчових технологій.

Ідея відкриття у нашому місті такого закладу належить німецькій організації “Mykolaiv Water Hub”. Її засновниця Ганна Монтавон вважає, що сучасні виклики Миколаєва щодо водопостачання мають великий потенціал для зростання. Реалізувати цей потенціал як раз і покликаний такий інноваційний центр.

Пані Монтавон нагадала, що у лютому поточного року з Миколаєвом було підписано меморандум про розвиток «Mykolaiv Water Hub». Пізніше організація оголосила про набір на стипендіальну програму для талановитих школярок з Миколаївської, Одеської та Херсонської областей. Проєкт передбачає призначення стипендій у загальному розмірі 150 євро три рази на навчальний рік, починаючи з червня 2024 року. І от під час презентації інноваційного центру дівчатам, які були відібрані до участі у програмі, вручили відповідні сертифікати.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо