Для креативних містян в Миколаєві відкрили молодіжний центр

У четвер, 23 травня, у Миколаєві урочисто відкрили молодіжний центр. Про це Интернет-изданию МедиаИнфо повідомили у Миколаївській міськраді.

– Цей простір покликаний об’єднувати молодь міста у прагненні розвиватися, креативити, творити та створювати нові кращі умови для життя у Миколаєві, – йдеться у повідомленні.

На заході зібралися активна молодь міста, представники міської та обласної влад, різноманітних громадських організацій, які презентували свою діяльність та запрошували молодих миколаївців до співпраці.

Присутні оглянули аудіовізуальну студію контенту, яка була надана центру громадською організацією “Культурна платформа”. Студія надає можливості для входу в професії, які є наразі дуже актуальними. Тут можна створювати контент, записувати подкасти та навіть використовувати цей куточок для психологічного розвантаження. Оглянули присутні і робочі місця, які молодь зможе використовувати для навчання та пізнання нового.

Після офіційної частини молодь продовжила вивчати новий простір, спілкуватися та знайомитись між собою. Вже незабаром в цих стінах буде відбуватися багато цікавих та корисних заходів, спрямованих на розвиток потенціалу молодих миколаївців.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо