В Індонезії пітон з’їв жінку, жертву виявили у животі рептилії

В Індонезії гігантський пітон проковтнув жінку, яку через день виявили у животі тварини, повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо.

Ілюстративне фото

Як передає ВВС, 50-річна мати чотирьох дітей Фаріда зникла в лісі, неподалік свого будинку в селі Калемпанг. Вона йшла на ринок продавати овочі зі свого городу.

Чоловік Фаріди почав непокоїтися, коли вона не повернулася до ночі і підняв сусідів, які разом із ним вирушили на пошуки. Наступного дня вони виявили в заростях гігантського шестиметрового пітона з великим здуттям на животі.

Жителі села, запідозривши найгірше, вирізали товсту шкіру рептилії та виявили жінку у шлунку змії. Чоловік Фаріди, Ноні, сказав, що дуже шкодує, що дозволив дружині піти самій.

– Якби я був з нею того дня, пітон би не наважився до неї торкнутися. Я навіть уявити не можу, які страждання їй довелося пережити. Мені дуже шкода нашу родину, – сказав він.

За словами старійшини села Калемпанг, зловити пітона і дістати жертву з його шлунка допомагали жителі кількох сусідніх поселень.

Це далеко не перший випадок нападу пітонів на людей в Індонезії. У 2022 році 50-річну збирачку каучуку на ім’я Джара вбив і проковтнув повністю пітон у провінції Джамбі на острові Суматра.

Вона поїхала на роботу на каучукову плантацію, але ввечері додому так і не повернулася. На її пошуки, так само як і на пошуки Фаріди, вирушили жителі кількох сіл, а днем пізніше вони знайшли такого ж гігантського пітона з набряклим черевом.

– Жертву виявили у шлунку змії, — повідомив тоді місцевим ЗМІ начальник місцевої поліції, додавши, що коли її знайшли, її тіло виглядало практично неушкодженим.

Утім, такі випадки все ж таки досить рідкісні. З 2017 року в Індонезії таким чином загинули четверо людей, разом із жінкою, яку пітон вбив минулого тижня.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо