ТЦК викрав відомого мотогонщика та майже відразу відправ його на полігон

Віцечемпіона України з мотоперегонів (спідвей) Віталія Лисака силоміць мобілізували працівники Мукачівського ТЦК на Закарпатті. Подробиці в інтерв’ю телеканалу ITV розповіла дружина 33-річного спортсмена Олександра Торкунова, повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо.

За словами жінки, Віталія одразу після прибуття до Мукачева, на вокзалі забрали люди у військовій формі, після чого зв’язок із чоловіком обірвався. Після багаторазових невдалих спроб зв’язатися з чоловіком, Олександра вирішила звернутися до поліції та написати заяву про викрадення.

— Я розуміла, що телефон у нього відібрали просто. Потім мені передзвонили патрульні мукачівські, сказали, що так, він справді є в ТЦК, але ми не можемо туди потрапити. Я їм відповіла, що пишу заяву про викрадення. Вони послали туди СОГ. Тільки тоді слідча безпосередньо змогла зайти до Мукачівського ТЦК, вона його бачила і він також написав заяву, — заявила Торкунова.

Жінка пояснює, що ніхто не відмовлявся від повістки, але його просто забрали до ТЦК, де протримали майже добу, а потім мобілізованого відправили на полігон на навчання.

— Представник ТЦК сказав, що йому дадуть повістку і він далі комісію проходитиме за місцем проживання, тобто його відпустять додому. Чого не сталося і пізніше о 3 годині ночі він мені передзвонив, це минуло 18 годин, його не було на зв’язку він передзвонив і сказав, що вже в автобусі і його везуть на навчання, — заявила дружина гонщика.

Президент мотоклубу, в якому перебуває Віталій, не в захваті від того, що сталося. Ігор Марченко зазначив, що гонщик є цінною частиною команди та прийняв багато обов’язків у клубі.

— Скоро мають бути Всеукраїнські змагання зі спідвею, але більшість спортсменів, дізнавшись про ситуацію з Віталієм, сумніваються, їхати чи ні, — сказав Марченко.

Щоб з’ясувати всі обставини цієї мобілізації, журналісти ITV зателефонували до Мукачівського ТЦК, але відповіді не отримали.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо