На Миколаївщині чоловік незаконно виловив риби на суму більше 1 млн. грн.

За процесуального керівництва Миколаївської окружної прокуратури повідомлено про підозру у незаконному зайнятті рибним промислом 42-річному мешканцю одного із сіл Миколаївського району, повідомляє Интернет-издание МедиаИнфо.

– За даними слідства, підозрюваний у квітні 2024 року займався незаконним виловом риби, всупереч встановленої заборони на добування водних біоресурсів. Не маючи відповідних дозвільних документів, чоловік, за допомогою мисинових сіток, в акваторії Тилігульського лиману виловив майже 800 особин риби роду бичок, чим завдав шкоду державі на суму 1,2 млн. грн., – йдеться у повідомленні.

Крім того, прокурором підготовлено позов про відшкодування істотної шкоди та збитків завданих державі у сфері охорони природи на зазначену суму. Досудове розслідування здійснюють ВП № 8 Миколаївського районного управління поліції ГУНП в області.

Як уточнили в Миколаївській обласній прокуратурі, за вказане кримінальне правопорушення законодавством передбачене покарання у виді обмеження волі строком до трьох років.

Джерело: Интернет-издание МедиаИнфо