Областная организация политической партии «Батькивщины» сделала официальное заявление после того, как был арестован депутат Сергей Горностай

Как сообщала ранее Интернет-газета «МедиаИнфо» 13 сентября в Южноукраинске был задержан депутат городского совета, представитель БЮТ Сергей Горностай. Его подозревают в вымогательстве и получении взятки.

Вчера его коллеги-однопартийцы сделали заявление относительно ареста Сергея Горностая.

И вот уже областная организация политической партии «Батькивщина» сделала свое заявление относительно вышеуказанного конфликта. Ниже — оригинал указанного заявления без правок.

На Миколаївщині режим Януковича застосовує до активістів опозиції провокації та Кірєєвські методи

Сьогодні не є секретом, факт того, що в Миколаївській області, власне кажучи як по всій країні, тотально порушуючи Конституцію та Закон «Про політичні партії «, представники влади партії регіонів ведуть цілеспрямовану роботу проти опозиційних сил, і у першу чергу проти БЮТівців. Переймаються цією проблемою чинуші різних мастей, починаючи від ОДА, закінчуючи обласним УБОЗом, прокуратурами та СБУ. ЗМІ буквально заблоковані для представників опозиції, проти активістів системно здійснюються перепони та провокації. Згадаймо хоча б референдум щодо заборони продажу землі та багато чого іншого.

Однак, на цей раз, місцеві бонзи регіоналів, судячи зі всього вирішили діяти показово, так би мовити відкрито спробувати залякати громадян, незгодних з діями влади Януковича, тим паче, що їх кількість стрімко зростає.

Наразі, діючій владі вже давно не дає спокою єдиний в області опозиційний міській голова Андрій Стулін та його команда. Для того, щоб позбутися представників опозиційних сил, натиснути на Стуліна та послабити другу за чисельністю фракцію у Южноукраїнській міській раді, режим Януковича брутально кидає за грати голову фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергія Горностая.

Про непрості стосунки мера Стуліна та губернатора Миколаївщини свідчить багато фактів. Круглов неодноразово натякав Стуліну про те, що міському голові потрібно позбавитись своєї «неправильної» партійності. Він не упускав можливості принизити мера Южноукраїнська у свої публічних виступах, або на нарадах. А нещодавно губернатору дуже не сподобалися звинувачення у «штучному нагнітанні ситуації навколо тарифної теми» з боку окремих депутатів Южноукраїнської міськради, членів Партії регіонів. Про це Стулін заявив у своєму відкритому листі Круглову.

Неодноразово Андрій Миколаєвич наголошував і про мільйонні заборгованості місцевому бюджету з боку комунального підприємства яке, звісно по протекції ПР, очолює тривалий час представник регіоналів.

Не влаштовував обласну владу і розподіл депутатських мандатів в Южноукраїнскькій міській раді – 16 регіоналів проти 14 БЮТівців. Однак, завдяки стійкості і взаємодії БЮТівців з представниками інших опозиційних сил фактична більшість знаходиться у депутатів «Батьківщини».

Очевидно саме тому, не маючи інших можливостей для приборкання «строптівих» представників місцевого самоврядування, влада пішла шляхом відвертих репресій. Першою жертвою цього свавілля став голова фракції «БЮТ — Батьківщина» в Южноукраїнській міській раді Сергій Горностай. Вчора, 13 вересня,  Сергія Горностая було заарештовано співробітниками спецпідрозділу «Сокіл» УБОЗ УМВС України в Миколаївській області. Депутату БЮТівцю інкримінують нібито отримання хабара за надання житла одному із співробітників правоохоронних органів.

Із достовірних джерел відомо, що перед арештом Сергій Горностай помітив, що за ним стежать. Окрім того, до квартири Сергія хтось проникав у його відсутність. Коли він дізнався про це, то одразу зателефонував своїм однопартійцям, закрився у квартирі і спробував знайти, не вкрали, або не підкинули йому що-небудь. І звісно, як тепер водиться в «самій демократичній» країні, без будь яких пояснень в оселю увірвалось горезвісне «маски-шоу».

Голова обласної «Батьківщина» нардеп Роман Забзалюк здійснюючи депутатське реагування по цьому факту, наголосив, що: «викликає серйозні сумніви правомірності дій правоохоронців. Тим паче, що як з’ясувалось, йдеться не про конкретну подію (передача хабаря), як подають окремі ЗМІ, а про заяву яку написала працівниця (майор міліції) Южнокраїнського Міськвідділку МВС.

Міський голова міста Южноукраїнська Андрій Стулін, також вважає, що арешт Сергія Горностая пов’язаний з його активною депутатською діяльністю. «Депутат Горностай розкопав кілька цікавих тем, у тому числі і про те, як людей позбавляли квартир під прикриттям певних структур. Він опублікував матеріали про це в газеті з фотографіями, і після цього надійшла команда його «розірвати», — заявив Андрій Стулін.

Рівно місяць тому Сергій Горностай виступив у місцевій пресі із заявою про недбалість Южноукраїнського прокурора К.Вдовиченка. Він фактично звинуватив головного місцевого правоохоронця у тому, що той сприяв безкарності окремих державних посадовців, які допустили порушення прав дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Депутати фракції «БЮТ — Батьківщина» Южноукраїнської міської ради, Миколаївська обласна парторганізація «Батьківщина» терміново зробили заяву стосовно цього інциденту. Вони обурені тим, що в Україні людину можуть знищити лише за те, що вона виступає за справедливість і не боїться відкрито вказувати владі на недоліки в роботі.

«Ми вважаємо, що арешт керівника опозиційної фракції є нічим іншим, як провокацією та кримінальним переслідуванням за політичними мотивами. Вимагаємо негайного звільнення Сергія Горностая та припинення політичних репресій!», — говориться у заявах, зокрема фракції  «БЮТ — Батьківщина» у Миколаївській обласній раді.

Прес-служба
Миколаївської обласної
партійної організації «Батьківщина»

Добавить комментарий

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован.